Community Tags (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: None
nl: Geen

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Block
nl: Blok
