Community Tags (6.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Tags
am: መለያዎች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Block
am: ጥምር
