Community Tags (6.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Tags
bs: Tagovi

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Display
bs: Prikaz

en: Block
bs: Blok

en: Inline
bs: U liniji

en: Vocabulary
bs: Riječnik
