Community Tags (6.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: Tags
hr: Tagovi

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Display
hr: Prikaži

en: no
hr: ne

en: Block
hr: Blok

en: Inline
hr: U istom redu

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: purge
hr: izbriši
