Community Tags (6.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Display
jv: Layar

en: no
jv: ora

en: Block
jv: Blok

en: Vocabulary
jv: Kosakata
