Community Tags (6.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Links
lt: Nuorodos

en: None
lt: Jokio

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Display
lt: Rodymas

en: no
lt: ne

en: Block
lt: Blokas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Vocabulary
lt: Žodynas
