Community Tags (6.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: yes
vi: có

en: Tags
vi: Thẻ

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Links
vi: Các liên kết

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Display
vi: Hiển thị

en: Block
vi: Khối

en: Inline
vi: Trên cùng dòng
