Community Tags (6.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: yes
cy: ie

en: Tags
cy: Tagiau

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Links
cy: Dolenni

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Display
cy: Dangos

en: no
cy: na

en: Block
cy: Bloc

en: Vocabulary
cy: Geirfa
