Community Tags (6.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: no
ku: نەخێر

en: Block
ku: بلۆک

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Vocabulary
ku: وشەگەل
