Community Tags (6.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Display
mn: Харуулах

en: no
mn: үгүй

en: Block
mn: Блок

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
