Community Tags (6.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tür

en: yes
tr: evet

en: Tags
tr: Etiketler

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Links
tr: Bağlantılar

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Display
tr: Gösterim

en: no
tr: hayır

en: Block
tr: Blok

en: Inline
tr: Satır içi

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Tab
tr: Sekme
