Community Tags (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: Tags
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Display
bg: Дисплей

en: no
bg: не

en: Block
bg: Блокирай

en: Inline
bg: В една линия

en: Vocabulary
bg: Речник
