Community Tags (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Block
bn: ব্লক

en: All tags
bn: সকল ট্যাগ
