Community Tags (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: yes
is: já

en: Tags
is: Efnisorð

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Links
is: Hlekkir

en: None
is: Engin

en: Content type settings
is: Stillingar efnistegunda

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Display
is: Sýna

en: no
is: nei

en: Block
is: Blokk

en: Inline
is: Innfellt

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: All tags
is: Öll tög
