Community Tags (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: yes
it: sì

en: Tags
it: Etichette

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Links
it: Collegamenti

en: None
it: Nessuno

en: Content type settings
it: Impostazioni dei tipi di contenuto

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Display
it: Visualizzazione

en: Block
it: Blocco

en: Inline
it: In linea

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Tab
it: Scheda

en: All tags
it: Tutti i tag
