Community Tags (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: no
ne: हैन

en: Block
ne: ब्लक
