Community Tags (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: yes
nn: ja

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: no
nn: nei

en: Block
nn: Blokk
