Community Tags (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: Tags
pl: Tagi

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Links
pl: Odnośniki

en: None
pl: Brak

en: Content type settings
pl: Ustawienia typów zawartości

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: no
pl: nie

en: Block
pl: Blok

en: Inline
pl: Przed polem

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Tab
pl: Karta

en: All tags
pl: Wszystkie tagi

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
