Community Tags (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: yes
ro: da

en: Tags
ro: Etichete

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Links
ro: Legături

en: None
ro: Nimic

en: Content type settings
ro: Setările tipului de conţinut

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Display
ro: Afișaj

en: no
ro: nu

en: Block
ro: Bloc

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: All tags
ro: Toate etichetele
