Community Tags (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: Tags
sk: Značky

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: Content type settings
sk: Nastavenia typov obsahov

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Display
sk: Zobraziť

en: no
sk: nie

en: Block
sk: Blok

en: Inline
sk: V riadku

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Tab
sk: Karta

en: All tags
sk: Všetky značky

en: Tag ID
sk: ID značky
