Community Tags (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: yes
te: అవును

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Links
te: లంకెలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Display
te: చూపు

en: no
te: కాదు
