Community Tags (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: no
ug: ياق

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Inline
ug: ئىچىدە
