Community Tags (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: yes
fa: بله

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Links
fa: پیوندها

en: None
fa: هیچ

en: Content type settings
fa: تنظیمات انواع محتوا

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Display
fa: نمایش

en: no
fa: خیر

en: Block
fa: بلوک

en: Inline
fa: درون خطی

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Tab
fa: زبانه
