Community Tags (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: yes
fi: kyllä

en: Tags
fi: Tagit

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Links
fi: Linkit

en: None
fi: Ei mitään

en: Content type settings
fi: Sisältötyypin asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Display
fi: Näyttö

en: no
fi: ei

en: Block
fi: Lohko

en: Inline
fi: Avoin

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Tab
fi: Välilehti

en: All tags
fi: Kaikki tagit

en: My tags
fi: Omat tagini
