Community Tags (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: Tags
hy: Թեգեր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: no
hy: ոչ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Vocabulary
hy: Բառարան
