Community Tags (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: Tags
ka: ტეგები

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: Content type settings
ka: კონტენტის ტიპის პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Display
ka: ჩვენება

en: no
ka: არა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
