Community Tags (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: yes
pt: sim

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Links
pt: Ligações

en: None
pt: Nenhum

en: Content type settings
pt: Definições do tipo de conteúdo

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Add
pt: Adicionar

en: Display
pt: Mostrar

en: no
pt: não

en: Inline
pt: Em linha

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Tab
pt: Separador

en: purge
pt: purga

en: All tags
pt: Todas as etiquetas

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments
