Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Tags
af: Etikette

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Block
af: Blok

en: Never
af: Nooit

en: Vocabulary
af: Woordeskat
