Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: yes
ar: نعم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Tags
ar: وسوم

en: Links
ar: روابط

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Display
ar: العرض

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: no
ar: لا

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Block
ar: الصندوق

en: Never
ar: أبدا

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Count
ar: العدد

en: OK
ar: موافق

en: Close
ar: إغلاق

en: Promote
ar: رَقِّ

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
