Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Display
ast: Pantalla

en: no
ast: non

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Block
ast: Bloque

en: Never
ast: Nunca

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Count
ast: Cuenta

en: Close
ast: Zarrar
