Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: yes
el: ναι

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Display
el: Εμφάνιση

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: no
el: όχι

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Never
el: Ποτέ

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: purge
el: καθαρισμός

en: Promote
el: Προώθησε

en: All tags
el: Όλες οι ετικέτες
