Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Links
eo: Ligiloj

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Block
eo: Bloko

en: Never
eo: Neniam

en: Inline
eo: en linio

en: Count
eo: Kalkulo
