Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe
