Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Links
gl: Ligazóns

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Display
gl: Visualización

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: no
gl: non

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Block
gl: Bloque

en: Never
gl: Nunca

en: Inline
gl: En liña

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Count
gl: Contar

en: OK
gl: Aceptar

en: Close
gl: Pechar

en: All tags
gl: Todas as etiquetas

en: moderate
gl: moderada

en: Link this field to its term page
gl: Liga este campo á páxina do seu termo
