Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Tags
kk: Тэгтар

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Block
kk: Блок

en: Never
kk: Ешқашан

en: Count
kk: Саны
