Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Tags
km: ស្លាក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Display
km: បង្ហាញ

en: You are not authorized to access this page.
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​នេះ​ទេ ។

en: no
km: ទេ

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Block
km: ប្លុក

en: Never
km: កុំ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Count
km: រាប់

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Close
km: បិទ
