Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Tags
lv: Birkas

en: Links
lv: Saites

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Display
lv: Ekrāns

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: no
lv: nē

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Block
lv: Bloks

en: Never
lv: Nekad

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Count
lv: Skaits

en: Tab
lv: Cilne

en: Close
lv: Aizvērt

en: Link this field to its term page
lv: Saistīt šo lauku ar tā terminu lapu
