Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ
