Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: You are not authorized to access this page.
si: මෙම පිටුවට පැමිනීමට ඔබට අවශ්‍ය බලය නැත.

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Count
si: එකතුව
