Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Tags
sq: Etiketat

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: You are not authorized to access this page.
sq: Ju nuk jeni i autorizuar të futeni në këtë faqe.

en: no
sq: jo

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Block
sq: Bllokuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Count
sq: Numri
