Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Block
sr: Блок
