Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: yes
sv: ja

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Tags
sv: Etiketter

en: Links
sv: Länkar

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Display
sv: Visa

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: no
sv: nej

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Never
sv: Aldrig

en: Inline
sv: Löpande

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Count
sv: Antal

en: Tab
sv: Tabb

en: Close
sv: Stäng

en: Promote
sv: Lansera

en: All tags
sv: Alla etiketter

en: moderate
sv: måttlig

en: Link this field to its term page
sv: Länka detta fält till dess sida för termen

en: Tag ID
sv: Etikett ID

en: Node teasers
sv: Förhandsvisningar av noder

en: The taxonomy term ID for the term.
sv: Taxonomitermens ID

en: The taxonomy term name for the term.
sv: Taxonomitermens namn

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
sv: ID för vokabuläret som termen tillhör.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
