Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: yes
th: ตกลง

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Display
th: แสดงผล

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: no
th: ไม่

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Never
th: ไม่เคย

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Count
th: จำนวน

en: Close
th: ปิด
