Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: yes
uk: так

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Tags
uk: Теґи

en: Tagadelic
uk: Хмара тегів

en: Links
uk: Посилання

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Display
uk: Показ

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: no
uk: ні

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Block
uk: Блок

en: Never
uk: Ніколи

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term
uk: Термін

en: Count
uk: Лічильник

en: OK
uk: Гаразд

en: Tab
uk: Вкладка

en: Close
uk: Закрити

en: purge
uk: почистити

en: Promote
uk: Вивести на головну

en: All tags
uk: Всі мітки

en: moderate
uk: керувати

en: Link this field to its term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна

en: Tag ID
uk: Ідентифікатор тегу

en: The taxonomy term ID for the term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії для терміна.

en: The taxonomy term name for the term.
uk: Назва терміна таксономії для терміна.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments
