Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: yes
ur: جی ہاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: You are not authorized to access this page.
ur: آپ کو اس صفحے تک رسائی کا اختیار نہیں ہے۔

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Block
ur: بلاک
