Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: yes
be: так

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Display
be: Паказ

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: no
be: не

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Block
be: Блок

en: Never
be: Ніколі

en: Inline
be: Убудаваны

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Count
be: Колькасць

en: The taxonomy term ID for the term.
be: Ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі для тэрміну

en: The taxonomy term name for the term.
be: Назва тэрміну таксаноміі для тэрміну
