Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: yes
bo: ཡིན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་ཐང་མེད་པ།

en: no
bo: མིན

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Count
bo: གྲངས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: All tags
bo: དབྱེ་རྟགས་ཡོངས

en: Link this field to its term page
bo: གནས་ཁོངས་འདི་དང་འདིའི་ཐ་སྙད་དྲ་ངོས་སྦྲེལ་བ
