Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Links
ca: Enllaços

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Display
ca: Visualització

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Block
ca: Bloc

en: Never
ca: Mai

en: Inline
ca: En línia

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Count
ca: Quantitat

en: Tab
ca: Pestanya

en: Close
ca: Tanca

en: Promote
ca: Promou

en: All tags
ca: Totes les etiquetes

en: moderate
ca: moderat

en: Link this field to its term page
ca: Enllaça aquest camp a la seva pàgina de terme

en: The taxonomy term ID for the term.
ca: L'ID del terme de la taxonomia pel terme.

en: The taxonomy term name for the term.
ca: El nom de terme de la taxonomia pel terme.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
