Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: yes
cs: ano

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Tags
cs: Štítky

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Display
cs: Zobrazit

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: no
cs: ne

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Block
cs: Blok

en: Never
cs: Nikdy

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Count
cs: Počet

en: Close
cs: Zavřít

en: All tags
cs: Všechny tagy

en: moderate
cs: moderovat

en: The taxonomy term ID for the term.
cs: ID termínu taxonomie pro termín.

en: The taxonomy term name for the term.
cs: Název termínu taxonomie pro termín.
