Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Operations
da: Handlinger

en: yes
da: ja

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: You are not authorized to access this page.
da: Du har ikke adgang til at tilgå siden.

en: no
da: nej

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Block
da: Blok

en: Never
da: Aldrig

en: Inline
da: Integreret

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Count
da: Antal

en: Tab
da: Fane

en: Close
da: Luk

en: purge
da: rens

en: Promote
da: Forfrem

en: All tags
da: Alle tags

en: moderate
da: moderat

en: Link this field to its term page
da: Knyt dette felt til dets termside

en: Tag ID
da: Taggets ID

en: The taxonomy term ID for the term.
da: Termens term-ID.

en: The taxonomy term name for the term.
da: Termens term-navn.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
da: ID på ordforrådet som termen tilhører.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
